Центр психологічного розвитку Яни Ліщук

вулиця Княгині Ольги, 5, офіс 421
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд08:00 - 20:00Без перерви

Інформація

Психологічні послуги для дітей і дорослих. Індивідуальне консультування та проведення тренінгів в групах. Лікування алкогольної залежності.

Події

English for kids
Що❓Все, що необхідно для засвоєння англійської мови діток, віком від 5 до 7 років.Кількість дітей у групі: 5 Де❓Центр психологічного розвитку Яни Ліщук. Коли❓Щопонеділка о 17:00, та щосуботи о 10:00 На заняттях будемо гратися, спілкуванися англійською, пізнавально та креативно проводити час у невимушеній атмосфері, що допоможе діткам легко оволодіти мовою. Про викладача:Олена Погорєлова - психолог.додаткова освіта - іноземна мова 7 років досвіду викладання англійської для дітей86 вдячних клієнтівпонад 1.600 годин роботи Олена Погорєлова майстерно допоможе Вашій дитині РОЗУМІТИ, ЗАМІСТЬ просто ЗАВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ МОВУ❗️ Вартість: 70 грн. -  560 грн./міс. Маєте картку клієнта? Тоді для Вас = 55 - 440 грн./міс.Як отримати картку? 0971651302 - адміністратор, Галинка, все Вам розповість Абонементна система знижок:При передплаті за місяць (8 занять), одне коштуватиме 50 грн. - 400 грн./міс. ХОЧЕТЕ ПОТРАПИТИ НА ЗАНЯТТЯ?Тоді реєструйтесь за тел.: 0971651302 З нетерпінням очікуємо зустрічі з вами та Вашим малюком! Дякуємо, що Ви з нами!
Кіно ДЛЯ МАМ з дітьми
За багаточисленними проханнями матусь, ми створюємо новий проект - "Кінопоказ ДЛЯ МАМ з дітьми". щоЧетверга, о 16:00 Цей проект пердбачає створення простору і часу для МАМИ, якого так часто не вистачає в буденних та заклопотаних "мамством" днях. "Кінопоказ ДЛЯ МАМ з дітьми", в Центрі психологічного розвитку Яни Ліщук це: простір для Вашої розрядки;)нові знайомства та спілкування, як для Вас, так і для Вашого малюка;)затишна, комфортна та спокійна атмосфера;)ігрова зона, де Ваші дітки будуть зайняті своїми справами, але на Ваших очах;)фільми, з елементами кінотерапії;) - коли фільм, може бути ресурсним для самопізнання та саморозвитку;)ну і звичайно ж смаколики та напої під кіно;) Ми чекаємо на матусь з дітками будь-якого віку Ведучі психологи проекту:Олена Погорєлова з малюком:) - дитячий психолог)Яна Ліщук - психолог, психотерапевт, засновниця Центру) Ви ще не дивились кіно з психологом?;) Тоді варто спробувати!;) Ласкаво просимо! Вартість: 60 грн.Абонемент на місяць: 200 грн Реєстрація та запитання: 0971651302 - адміністратор Центру, Галинка, чекає на Ваш дзвіночок:) Дякуємо, що Ви з нами!
Розвивалочка для діток 2-3 р.
Коли? ЩоП'ятниці об 11:00 Деталі: Період від 2 до 3 років є важливим етапом у житті дитини,оскільки відбувається інтенсивний фізичний та інтелектуальний розвиток. Тому ми запрошуємо всіх активних та допитливих малят та їх батьків на цікаві й пізнавальні розвиваючі заняття, на який у Ваших діток буде можливість граючись -розвивати мовлення,  -дрібну моторику, -пам'ять, -сенсорну сферу, -знайомитися з навколишнім світом, -формувати елементарні математичні уявлення (кількість, величина, форма фігури, орієнтування в просторі, знайомство з цифрами),  -грати у рухливі ігри, а також у приємній атмосфері гратися та взаємодіяти з іншими дітками. Кількість дітей у групі: 3-4 Періодичність: 1р./тиждень - щопонеділка о 17:00 (Груп декілька, тому є можливість підібрати зручний для вас час) Вартість: 80 грн.  - 320 грн./міс. Маєте картку клієнта?  Тоді для Вас = 65- 260 грн./міс.Як отримати картку? 0971651302 - адміністратор, Галинка, все Вам розповість Абонементна система знижок: При передплаті за місяць (4 заняття), одне коштуватиме 60 грн.-240 грн./міс.   ХОЧЕТЕ ПОТРАПИТИ НА ЗАНЯТТЯ?Тоді реєструйтесь за тел.: 0971651302, або ж прямо тут ;),  З нетерпінням очікуємо зустрічі з вами та Вашим малюком!  Дякуємо, що Ви з нами!
Гештальт. ІІ ступінь
Випускникам навчально-терапевтичних навчальних програм І-ступіні по Гештальт-терапії! 20-22 квітня, 2018 року, стартує навчальна програма ІІ ступіні Киівського Гештальт Університету, єдиного в Україні і третього на пострадянському просторі тренінгового Інституту, акредитованого в Європейській Асоціації Гештальт Терапії і Європейській Асоціації Психотерапії. Ведучий тренер групи: Георгій Смолін - К.М.Н., психіатр, гештальт-терапевт, тренер 1-2 ступіні по гештальт-терапії, супервізор, член Української Асоціації Психотерапевтів. Контакти: Адміністратор Центру психологічного розвитку - Ірина. Тел.:0971651302 Це навчання для тих, хто прагне отримати різносторонню професійну освіту в області гештальт-терапії і стати гештальт-терапевтом/гештальт-консультантом Європейського рівня підготовки. В результаті Ви:• Отримаєте глибокі та детальні знання історії, теорії і філософії гештальт-терапії;• Засвоїте навички роботи гештальт-терапевта/гештальт-консультанта;• Оволодієте практичними аспектами терапевтичної позиції і розглянете її специфіку;• Отримаєте дидактичне і методологічне бачення терапевтичного процесу вцілому та його окремих складових;• Навчитесь розбиратись у складних терапевтичних ситуаціях з опорою на основу, феноменологію і теорію поля;• Інтегруєте у свою роботу теорію та практику гуманістично-феноменологічної психотипології;• Дізнаєтесь про всі тонкощі побудови довготривалих стосунків клієнта і терапевта;• Станете впевненим у своїх силах професіоналом в області допомагаючих професій з прибутком, який дозволить жити вдоволеним та повноцінним життям. Тривалість програми: 4,5 роки.Кількість триденних циклів: 22 + індивідуальна сертифікація.Періодичність триденок: 2-3 місяціПрограма повністю відповідає стандартам та вимогам Європейської Асоціації Психотерапії і Європейській Асоціації Гештальт Терапії. По закінченню програми і здачі сертифікаційних вимог видається сертифікат гештальт-терапевта/гештальт-консультанта Київського Гештальт Університету, при наявності якого Ви зможете отримати Європейський Сертифікат Психотерапевта по прямій процедурі «Direct Award».

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук