Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр

вулиця Сагайдачного, 1

Інформація

Демонстрація театральних вистав.

Події

Калігула
Вистава-володар гран-прі VIII Міжнародного фестивалю "Класика сьогодні" у 2011 році, м. Дніпродзержинськ, переможець у номінації "Краща чоловіча роль другого плану" - заслужений артист України Віктор Янчук, "Кращий молодий актор" - Станіслав Лозовський.У 2011 році на Херсонському міжнародному театральному фесті "Мельпомена Таврії" визнана кращою режисура "Калігули".У вересні 2012 року вистава відзначена спеціальним дипломом від критиків "Висота" на XVII Міжнародному театральному фестивалі «Біла вежа-2012. Класика Plus» у м. Брест, Білорусія.У грудні 2012 року на Х Всеукраїнському фестивалі “Тернопільські театральні вечори. Дебют-2012″ колектив театру з виставою "Калігула" отримав перемогу у номінаціях “Краща чоловіча роль” - заслужений артист України Андрій Куделя, “Краща чоловіча роль другого плану” - Станіслав Лозовський, “За пластичне вирішення вистави” нагороджена Влада Белозоренко. Окрім того, журі відзначило високий рівень вистави Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру “Калігула” А. Камю режисера Сергія Павлюка, який став лауреатом “Тернопільських театральних вечорів. Дебют” у 2007 р. Початок вечірніх вистав о 19.00, у середу - о 18.00. Телефон каси: (0362) 633-447.
Маруся Чурай
Режисер-постановник – Сергій Павлюк Режисер з пластики – Юрій Бусс Хормейстер – заслужена артистка України Ружена Рубльова Художник-постановник – заслужений художник України Ольга Гоноболіна Звукорежисер – Богдан Сівак, Надія Устянчук, Андрій Вавринчук Помічник режисера – Олександр Лоєвський, Любов Харченко Художник по світлу – Валерій МанчукМаруся Чурай — напівлегендарна народна поетеса-піснярка. За переказами, народилася близько 1625 р. в Полтаві в родині козака Гордія Чурая. Через віль­нолюбну, горду натуру батько мусив тікати на Січ, брав участь у багатьох протипольських повстаннях. Якось у бою потрапив у полон і був страчений. Вважається народним героєм, оспіваний у думі.Маруся виростала з матір’ю, їх обох шанували в Полтаві — через славного батька, а також завдяки Марусиному дару складати й співати чудові пісні. Вважають, їй належать такі відомі пісні, як «Засвіт вста­ли козаченьки», «Летить галка через балку», «Віють віт­ри, віють буйні», «Ой не ходи, Грицю», «Ой Боже ж мій, Боже, милий покидає», «На городі верба рясна», «В кінці греблі шумлять верби» та ін.
"Каліка з острова Інішмаан"
Мартін МакДонахІрландська комедіяТривалість: 3 годВелика сценаМартін МакДонах – ірландець за походженням, народився в Лондоні в сім’ї робітників. Обидва брати МакДонаха, залишені самі на себе, стали письменниками. У 16 років Мартін покинув школу і засів перед телевізором з чипсами і колою на декілька років, живучи на утримання з безробіття. Своїми вчителями він назве, скоріше, Мартіна Скорсезе, Девіда Лінча чи Квентіна Тарантіно, аніж Вільяма Шекспіра. За прикладом старшого брата Майкла, Мартін почав писати сценарії і радіоп'єси. Цілими днями він просиджував за письмовим столом, справно надсилаючи свої опуси редакціям і колекціонуючи відмови. Лише два сценарії були прийняті — аж в Австралії. Але відомим Мартін МакДонах прокинувся тоді, коли до постановки прийняли його «Королеву краси з Лінена», яку він написав за вісім днів.Слава та численні нагороди посипались на МакДонаха несподівано. Його п’єси ставили і в рідному Лондоні, і на Бродвеї. Проте МакДонах вважає театр лише сходинкою на шляху до слави і зізнається в любові до кіно. А воно відповіло йому взаємністю: Мартін отримав «Оскара» за короткометражку «Револьвер», поставлену за його власним сценарієм. «Каліка з острова Інішмаан» - комедія - перша п’єса з трилогії про Аранські острови, яка також включає в себе п’єси «Лейтенант з острова Інішмор» і «Привид з острова Інішер». На островах живуть аборигени, які досі розмовляють лише на гельській мові. П'єса "Каліка з острову Інішмаан" була впереше виконана Королівським Національним Театром  у театрі Коттесло в Лондоні 7 січня 1997 року. Прем'єра вистави - листопад 2011 року. Телефон каси: (0362) 633-447.
Концерт Галини Швидків
Концертна програма «З любов’ю до Вас» складається з найпопулярніших світових шлягерів, які прозвучать у виконанні Галини Швидків, сопрано якої преса називає «голос, як рідкий бурштин», всесвітньовідомого тенора Василя Понайди, засновника львівського гурту «Tenors BEL'CANTO” та оксамитового рівненського баритона Миколи Швидківа у супроводі естрадно-симфонічного оркестру під керівництвом маестро Зіновія Крета. Також у програмі візьмуть участь балет «Флеш», «Нео данс» і баяніст Дмитро Мазур. Ведучі концерту - чарівна Галина Цьомик та галантний Юрій Ширко.
Дорога Памела, або Скарб на звалищі
Джон ПатрікНе трагедія Прем'єра  - 26 березня 2017 року Нью-Йорк. Напівзруйнований будинок. А в ньому - самотня старенька дама на ім'я Памела Кронкі. Одного дня в її розмірену буденність вриваються троє. Вони називають себе представниками солідної парфумерної фірми і іменують  один одного компаньйонами. Сол Бозо, Глорія, Бред насправді  - аферисти. Вони спробують розіграти один із своїх найчорніших сценаріїв з Памелою Кронкі у головній ролі. Чи виправдається одвічне "Добро перемагає зло"? Відповідь у виставі! Режисер-постановник – народний артист України, лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка Володимир ПетрівСценографія, костюми  – Анна ПілюгінаБалетмейстер  - Олександр ВіюкМузичне оформлення – Надія УстянчукХудожник з освітлення – Валерій МанчукПомічники режисера – Олександр Лоєвський, Любов Харченко
Анна Кареніна
"Анна Кареніна" Л. Толстой драма на дві дії (російською мовою) Прем'єра: 3 грудень 2010 Драма "Анна Кареніна" за мотивами роману Льва Толстого запрошує глядача зануритися в атмосферу світського життя XIX століття! Грандіозні бали і прийоми, витонченість одягу і розкіш інтер'єрів, галантність, краса і легкість існування, а поруч - лицемірство, інтриги, дрібні "грішки" і великі гріхи, зрада і марнотратство ... Вишуканий і небезпечний, цей світ визначає кожній людині його власне місце, і якщо людина не "вписується" в предложенниерамкі, вона приречена на осуд і презирство. Саме в такому світі живуть і діють герої драми "Анна Кареніна". У центрі драми - жінка, надійшла всупереч думці суспільства. Вона заплуталася у власних почуттях і діях, і намагається вибирати між сім'єю ілюбовью, між статусом дружини і становищем коханки, між справою честі і покликом почуттів, між громадською думкою і власним сумлінням.Засуджувати Анну легко, і так само легко її виправдати. Набагато складніше зрозуміти, чому саме вона робить так, а не інакше ... Тому драма "Анна Кареніна" пропонує глядачеві не готову "істину", а пошук власних відповідей на питання, які будутактуальнимі в усі часи!
MOZART L’Opera Rock Le Concert
MOZART l'opera Rock Le Concert – те, що необхідно побачити кожному. MOZART l'opera Rock – Le Concert – те, що необхідно почути всім. Мода змінювалася, змінюється, і зупинятися не збирається, а Моцарт навіть під призмою сучасності завжди залишається Моцартом. Геній-бунтар повертається! Історія Моцарта – яскравий приклад того, що геніальність вічна... П'ять тисяч сімсот мільйонів написаних нот, понад триста фільмів, сотні наукових робіт – ось підношення людства великого Моцарта. Саме фатальне, саме останнє і пристрасне – MOZART l'opera Rock LE CONCERT, французька версія любові і смерті маестро. Ким був цей маленький чоловік, який ніколи не пив коли і не читав Сартра? Геній у мистецтві, в любові – один з нас! Один з попередників плеяди великих рок-бунтарів, розповідь про життя якого перетворився в шалений рок-концерт з 24 арії про силу пристрасті під грім ударних. MOZART l'opera Rock LE CONCERT адресований широкій публіці – легке, барвисте видовище і характерне виконання заразливих рок-хітів мюзиклу приваблює молоде покоління глядачів, тим не менш, зберігаючи стиль епохи. А кожна з наповнених непростим змістом пісень розповідає свою історію, в кожній – роздум на окремо взяту тему, багато з яких актуальні і сьогодні. Головна з них – життя коротке! А значить не варто витрачати її на те, що прийнято або престижно в безликому суспільстві. Важливо не втратити себе, незважаючи на труднощі і страхи. «Рок + Моцарт + 6 солістів + симфонічний оркестр + хор + рок-бенд» – це новий рецепт чудового коктейлю, спробувавши який глядач тут же захотів ще..
Тіна Кароль
Тіна Григорівна Кароль, уроджена Тетя́на Григо́рівна Ліберма́н (рос. Татьяна Григорьевна Либерман; нар. 25 січня 1985, Оротукан, Магаданська область, РРФСР) — українська співачка та акторка, народна артистка України (2017), солістка Ансамблю пісні і танцю Збройних сил України. Лауреат міжнародного пісенного конкурсу молодих виконавців «Нова хвиля 2005». З піснею «Show Me Your Love» представляла Україну на пісенному конкурсі «Євробачення», що відбувся в травні 2006 року в Афінах (Греція), де посіла сьоме місце

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук